www.cvonline.hu

Felszolgáló, Vendéglátóipari Eladó

  • A hirdetés 365 napja lejárt

A Rákóczi-Delikát Kft. gyakorlattal rendelkező, munkabíró

Felszolgáló

munkatársakat keres, színvonalas rendezvényein való munkára, illetve

Vendéglátóipari Eladó

munkatársakat, a Csokoládé Múzeumi Kiállítási programjaira, kitelepüléseken való részvételre.

Feladatok:

  • pénztárgép-kezelés
  • a múzeum mintaboltjában eladás / a múzeum mintaboltjába érkező vendégek kiszolgálása
  • a bolt árukészletének rendezése, árazása, polcfeltöltés
  • vendéglátóipari munkálatok - múzeumi programok alkalmával terítés, ételek, italok felszolgálása
  • a múzeumi programok kiszolgáló munkájában való aktív közreműködés

Elvárások:

  • kereskedelmi/vendéglátóipari középfokú végzettség
  • kereskedelmi/vendéglátóipari gyakorlat minimum 2-3 év
  • periódikus hétvégi munka vállalása
  • vendéglátóipati,felszoldálás, értékesitési gyakorlat.
  • szombat vasárnap is munkát vállalni tudók jelentkezzenek csak!

Előny jelent:

  • jó számítógép kezelői ismeret
  • kereskedelmi beállítottság
  • terhelhetőség
  • angol, német, orosz nyevzótudás előny de nem feltétel!

Amit kínálunk:

  • hosszútávú biztos munkalehetőség
  • alkalmazotti munkaviszony
  • jó munkatársi csapat
  • versenyképes órabéres fizetés

Várjuk jelentkezését egy hónapnál nem régebbi fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Kiválasztás folyamata:

  1. Beérkező pályázatok elbírálása
  2. Írásos kérdőív kiküldése a kiválasztott jelölteknek
  3. Személyes interjú

Munkavégzés helye:

  • 1162 Budapest, Bekecs u. 22.

Megközelíthetőség:

  • 31-es buszjárat az Őrs Vezér Térről (kb. 25 perc)
  • Csömöri hév az Őrs Vezér Térről   (kb. 25-30 perc)
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 150000
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar