www.cvonline.hu

FELSZOLGÁLÓ - VENDÉGLÁTÓIPARI ELADÓ - PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 36 napja lejárt

FELSZOLGÁLÓ  -  VENDÉGLÁTÓIPARI ELADÓ  -  PÉNZTÁROS

Rákóczi- Delikát Kft. keres gyakorlattal rendelkező, munkabíró felszolgálókat, színvonalas rendezvényein való munkára, illetve vendéglátó ipari eladókat, a Csokoládé Múzeumi Kiállítási programjaira, kitelepüléseken való részvételre munkatársakat.

A budapesti központú Rákóczi- Delikát Kft. üzemeltetése alatt működő Csokoládé Múzeum keres a múzeumban vendégekkiszolgálására üzletébe  gyakorlott felszolgálót

Eladó – Pénztáros

munkatársat.

Feladatok:

  • pénztárgép-kezelés
  • a múzeum mintaboltjában eladás / a múzeum mintaboltjába érkező vendégek kiszolgálása
  • a bolt árukészletének rendezése, árazása, polcfeltöltés
  • vendéglátóipari munkálatok - múzeumi programok alkalmával terítés, ételek, italok felszolgálása
  • a múzeumi programok kiszolgáló munkájában való aktív közreműködés

Elvárások:

  • kereskedelmi/vendéglátóipari középfokú végzettség
  • kereskedelmi/vendéglátóipari gyakorlat minimum 2-3 év
  • periódikus hétvégi munka vállalása

Előny jelent:

  • jó számítógép kezelői ismeret
  • kereskedelmi beállítottság
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú biztos munkalehetőség
  • alkalmazotti munkaviszony
  • jó munkatársi csapat

Várjuk jelentkezését egy hónapnál nem régebbi fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Kiválasztás folyamata:

  1. Beérkező pályázatok elbírálása
  2. Írásos kérdőív kiküldése a kiválasztott jelölteknek
  3. Személyes interjú

Munkavégzés helye:

  • 1162 Budapest, Bekecs u. 22.

Megközelíthetőség:

  • 31-es buszjárat az Őrs Vezér Térről (kb. 25 perc)
  • Csömöri hév az Őrs Vezér Térről   (kb. 25-30 perc)

Elvárás

Vendéglátóipati,felszoldálás, értékesitési gyakorlat.

Szombat vasárnap is munkát vállalni tudók jelentkezzenek csak!

Értékelt kvalitások

Angol, német, orosz nyevzótudás előny de nem feltétel!

Amit nyújtunk

Versenyképes órabéres fizetés

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő