www.cvonline.hu

FELSZOLGÁLÓ / ÜZLETVEZETŐ / (6286)

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Tihanyban található szálloda partnerünk számára keresünk  elsősorban férfi munkatársakat a következő területre:
Felszolgáló /Üzletvezető/

Feladatok:
•Étterem működtetése
•Szolgáltatás feltételeinek biztosítása
•Napi üzletmenet megszervezése és felügyelete
•Egyéb adminisztratív feladatok
•Munkatársak támogatása, irányítása, általános segítségnyújtás

Elvárások:
•Legalább középfokú végzettség
•Hasonló területen szerzett tapasztalat
•Legalább közép szintű  kommunikációs készség angol nyelven szóban és írásban
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Gyors problémamegoldás, prioritások felismerésére való képesség
•Ügyfél-központú, proaktív, együttműködő személyiség
•Terhelhetőség
•Precíz, hibamentes adminisztráció

Amit leendő munkáltatója kínál:
•Szállás lehetőség,
•Stabil munkahely
•Kulturált környezet
•Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
•Tihany

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképpel ellátott önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.
A pályázaton kérjük feltüntetni a "Felszolgáló /Üzletvezető/" pozíció megnevezését.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória -