www.cvonline.hu

Felszolgáló (Tarcal)

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Tarcal, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég, Kelet-magyarországi öt csillagos szálloda éttermébe azonnali kezdési lehetőséggel keresünk

FELSZOLGÁLÓ

munkatársakat

FŐBB FELADATOK:

  • Étel, Ital, Bor, Koktél ismeret
  • Étel, ital felszolgálás
  • Számlázás (Szállodai Szoftver ismerete)
  • Vendégcentrikusság
  • A la Carte értékesítés
  • Rendezvények, kávészünetek beállítása, lebonyolítása
  • Önálló munkavégzés

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú szakképesítés
  • Szállodában szerzett éttermi-szállodai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség nívós munkakörnyezetben
  • Főállású munkaviszony
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos légkör

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

  • Azonnal

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tarcal

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Tarcal
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol