www.cvonline.hu

Felszolgáló, szakács, bárpultos munkák Dél-Angliában

  • A hirdetés 254 napja lejárt

Londontól ~1 órányi távolságra található pubokba keresünk előzetes releváns tapasztalattal rendelkező, angolul legalább középszinten beszélő szakácsokat, szakácssegédeket és báros/felszolgálókat remek kereseti lehetőséggel

Feltételek:

  • útlevél és személyi igazolvány
  • középszintű, vagy jobb angol nyelvtudás
  • referenciák

Betölthető munkakörök:

Chef de Partie: Legalább középfokú angol nyelvtudás szükséges. Fizetés havi nettó 1030 GBP.

Jnr Sous ChefLegalább középfokú angol nyelvtudás szükséges. Fizetés évi bruttó 18-19000 GBP.

Full Time Bar/Waiting StaffLegalább középfokú angol nyelvtudás szükséges. Fizetés havi nettó ~870 GBP+borravaló

 Munkaórák:

Bar/Waiting Staff pozíción heti 45 óra, 5 nap munkavégzés (beosztás szerint), Chef de Partie, Junior Sous Chef pozíciókban heti 48 óra, 5 nap munkavégzés (beosztás szerint).

Szállás és étkezés:

Ha van üres hely, akkor a munkaadó által, dolgozói szálláson biztosított.

A szállás bérleti díja 162 GBP/hó.

Étkezés kedvezményesen biztosított.

Indulőköltségként a kiutazás költségével (kb. 50.000 HUF) és az első fizetésig szükséges költőpénzzel érdemes tervezi, nagyjából 100.000 HUF-al, melyből nálunk semmit nem kell befizetni!