www.cvonline.hu

Felszolgáló / Pultos

  • A hirdetés 818 napja lejárt

A Marina Parton hamarosan nyíló színvonalas cukrászda-fagyizó-kávézóba

munkakörbe várunk Téged, amennyiben jártas vagy az cukrászdai/kávézói vendéglátásban és elkötelezett vagy a szakmád iránt!

Főbb feladatok:

  • vendégek udvarias, gyors, pontos, körültekintő és magas szintű, szakszerű kiszolgálása (sütemény, fagyi, pékáru, kávé és egyéb italok);
  • tortarendelések felvétele, kiadása;
  • pénztárgép kezelése;
  • napi leltár és adminisztrációs feladatok készítése;
  • eszközök, gépek és a cukrászda rendben tartása.

Legfontosabb elvárások:

  • cukrászdai és/vagy kávézói vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat;
  • nyitott, mosolygós, kedves és udvarias személyiség;
  • ápolt megjelenés;
  • vendégközpontú látásmód;
  • megbízhatóság, önállóság, rugalmasság;
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • szakma/munka iránti elkötelezettség.

Előnyök:

  • szakirányú végzettség;
  • idegen nyelv ismerete (elsősorban angol);
  • érdeklődés a cukrászat és a barista világa iránt.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil tulajdonosi háttér;
  • igényes munkakörnyezet és szemléletmód;
  • jó hangulatú, fiatalos légkör egy dinamikus, motivált csapatban;
  • szakmai fejlődés;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Kezdési lehetőség:

  • 2015. május eleje, teljes munkaidős

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület, Marina Part

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmedet, képzettséged és tapasztalatod megfelelnek az elvárásoknak, küldd meg fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzodat a lenti e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő