www.cvonline.hu

Felszolgáló / Pultos állás (Pécs)

  • A hirdetés 187 napja lejárt

Ügyfelünk, egy Pécs belvárosában újonnan nyíló, modern, mediterrán stílusú vendéglő és Club, amely
napközben egyedi megjelenésű látványkonyhájával kényezteti az olasz és magyar ételeket kedvelő
vendégeit, éjszaka pedig színvonalas szórakozási lehetőséget is biztosít az igényes hétvégi
kikapcsolódásra vágyóknak.

Ennek a vendéglátóegység fiatal csapatába keresünk olyan motivált

felszolgálókat és pultosokat,

akik
vendégorientált gondolkodásúak, mosolygós és kommunikatív természetűek valamint jó
problémamegoldó képességgel is rendelkeznek. Ha Ön is szívesen dolgozna egy lendületes, jó kedvű
csapatban, akkor örömmel várjuk jelentkezését, hogy minél előbb személyesen is megismerhessük
egymást.

Az Ön feladatai:

  • Vendégek fogadása
  • Étel- és italrendelések felvétele
  • Á la carte ételek felszolgálása
  • Borok bemutatása
  • Sörcsapolás és különböző koktélok szakszerű elkészítése
  • Csoportos rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • Készletellenőrzés, leltározás

Elvárásaink:

  • Vendéglátói végzettség előny, de nem feltétel
  • Felszolgáló vagy pultos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kedves és kommunikatív személyiség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Önálló és megbízható munkavégzés
  • Ápolt megjelenés
  • Nyitottság a többműszakos munkarendre

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony leinformált munkaadónál
  • Magas színvonalú vendéglő és szórakozóhely Pécs belvárosában
  • Hosszú távú munkavégzés egy lendületes, fiatalos csapatban előrelépési lehetőséggel
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi vendégkör
  • Teljes- vagy részmunkaidő
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz fényképpel (Europass)
  • Legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány másolata

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel az elvárásainknak, örömmel várjuk jelentkezését a
következő e-mail címünkre.

Helyek Baranya
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő