www.cvonline.hu

Felszolgáló / Pincér

  • A hirdetés 935 napja lejárt

A  timmendorferi strandnál (Balti tenger) elhelyezkedő Hotel Fuchsbau 1915 óta fennálló családi vállalkozás. A  parasztházból lett vendéglő mára egy étteremmel kiegészített 4 csillagos szállodává nőtte ki magát,  mely méltán vált Németország egyik  legnépszerűbb pihenőhelyévé.

Csapatunk

munkatársat

keres  tapasztalattól függően különböző munkakörökbe (Chef de Rang, Commis de Rang)  teljes munkaidőben vagy szezonális munkára.

Főbb feladatok, munkák:

  • éttermi terítéshez és felszolgáláshoz való előkészületek megtétele (asztalok terítése  díszítése);
  • vendégek folyamatos,  udvarias és szakszerű kiszolgálása;
  • rendelések felvétele,  napi ajánlatok kínálása;
  • italok előkészítése és felszolgálása;
  • munkatársak és a gyakornokok képzése,  koordinálása (végzettségnek megfelelően);
  • projektekkel kapcsolatos tevékenységek,  beosztások,  képzések biztosítása;
  • Számla kiállítása,  fizetés lebonyolítása és elszámolás.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (referenciával);
  • terhelhetőség,  rugalmasság,  megbízhatóság;
  • csapatszellem,  felelősségteljes hozzáállás,  motiváltság;
  • ápolt megjelenés, magabiztos fellépés.

Előny:

  • németnyelv-ismeret

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • szezonális munkalehetőség;
  • tapasztalatához és képzettségéhez mérten, a német szállodaipar fizetéseihez igazodó  versenyképes jövedelem;
  • ingyenes szállás a szálloda közelében;
  • fiatal,  nyitott,  dinamikus, csapatban való munkavégzés;
  • szakmai fejlődés lehetősége;
  • szakmai továbbképzési és német nyelvtanulási lehetőségek.

Munkavégzés helye: Fuchsbau

Romantik Hotel · Restaurant · SP

Dorfstraße 11

23669 Timmendorfer Strand

Németország

Link megjelenítése

Jelentkezés módja:  amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését  és megfelel az elvárásoknak,  kérjük,  küldje el fényképes  magyar nyelvű  önéletrajzát  az alábbi e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük, jelölje meg a pozíció pontos  nevét.

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő