www.cvonline.hu
Felszolgáló - Pázmánd (Referenciaszám: PJ4551)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1046350
lejárt

Pázmánd, Szőlőhegyre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

FELSZOLGÁLÓ

Feladatok:
Vendéglátói feladatok elvégzése

Elvárások:
Szakmai végzettség
2-3 éves tapasztalat
Megbízhatóság
Önálló, proaktív személyiség
Rugalmasság

Előny:
met/angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:
Pázmánd, Szőlőhegy

Telefonon: 0620 331 4722
Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát Pásztor Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">