www.cvonline.hu

Felszolgáló Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 936364

Magyar tulajdonú partnerünkhöz keresünk felszolgáló pozícióba munkatársakat. A cég 4-5 csillagos szállodákba, vállalati rendezvényekre, állami protokoll eseményekre, és rendezvényszervező cégekhez közvetíti ki a jelölteket.

Feladatok:
  • üzemeltetéssel kapcsolatos teendők elvégzése
  • nyitás előtti feladatok előkészítése
  • munkaterület, a vendégtér nyitásra előkészítése
  • felszolgálás
  • a vendég fogadása, leültetése a protokoll-előírások szerint
  • a választék ismertetése, ételek és italok ajánlása
  • a rendelés felvétele
  • a felszolgáláshoz szükséges eszközök előkészítése, a vendégek által választott ételek és italok szakszerű felszolgálása
  • a saját munkájának megszervezése
  • a felszolgálandó étel és ital minőségének figyelemmel kísérése
Elvárások:
  • középfokú szakképesítéssel rendelkezik
  • minimum alapfokú szinten társalog angol vagy német nyelven
  • ápolt, jó megjelenésű
  • munkavégzése pontos, precíz
  • igényes munkájára
  • megbízható, önálló
  • a feladatokat maradéktalanul ellátja
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • szemlélete vendégközpontú
Előny:
  • vendéglátói végzettség
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • nívós vendéglátóhelyeken és eseményeken szerezhető tapasztalat
  • hosszú távú, folyamatos munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • személyzeti étkezés
  • több műszakos munkarend
  • fiatalos, lendületes csapat
  • alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Azonnali munkakezdés
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió