www.cvonline.hu

Felszolgáló - hajós munka

  • A hirdetés 675 napja lejárt

Felszolgáló

hajós munka

A CREW AGENCY - a hajós munkák specialistája - 1998 óta közvetít folyami és tengeri luxushajókra személyzetet - MEGBÍZHATÓ, KORREKT ÜGYINTÉZÉS A VÉDJEGYÜNK!

Munka leírása:

  • felszolgálás 4-5*–os folyami és tengerjáró hajókon

Elvárások:

  • német vagy angol nyelvtudás
  • szállodai, vagy éttermi felszolgáló munkatapasztalat (min. 1 év)
  • nyitott személyiség

Amit ajánlunk:

  • jó kereseti lehetőség (Fizetés: 700-2000 euro)
  • fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények
  • utazás
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye: folyami és tengerjáró hajók

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címünkön.

További információ a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Külföld
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő