www.cvonline.hu

Felszolgáló és pultos

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Budapest V. kerületében, a Parlament közelében hamarosan megnyitó exkluzív, látványkonyhás éttermünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező

felszolgáló és pultos kollégákat.

Ha szeretne egy modern, elegáns belvárosi étteremben egy jó hangulatú, fiatalos csapat tagjává válni, várjuk jelentkezését.

FELADATOK:
FELSZOLGÁLÓ:

  • vendégek udvarias fogadása, rendelések felvétele
  • étlap és itallap átfogó ismerete, igény esetén vendégek részletes tájékoztatása
  • vendégek szakszerű kiszolgálása
  • vendégtér előkészítése, vendégek távozása után asztalok elpakolása, tisztán tartása

PULTOS:

  • a felszolgálók és a látványkonyhán dolgozó szakácsok munkájának támogatása
  • italok elkészítése, italok és elkészült ételek kiadása a felszolgálók számára
  • pult elpakolása, tisztán tartása, mosogatás

ELVÁRÁSOK:

  • releváns szakmai tapasztalat
  • aktív, használható angol nyelvtudás
  • jó teherbíró képesség és rugalmasság
  • vendég centrikus hozzáállás
  • jó kommunikációs készség, udvariasság, kedvesség
  • ápolt megjelenés
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • stabil háttérrel rendelkező munkáltató
  • barátságos légkör egy fiatalos csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát a lenti e-mail címre elküldött, vagy a "Jelentkezem" gomb segítségével feltöltött szakmai önéletrajzával.
A tárgy mezőben kérjük jelezze, hogy a Hellas Lavrio Kft. hirdetésére jelentkezett, valamint jelölje meg a betölteni kívánt pozíció nevét! (Például „Hellas Lavrio Kft – Pultos”).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol