www.cvonline.hu

Felszolgáló és pultos

  • A hirdetés 553 napja lejárt

Budai I. osztályú étterem keres munkatársat

felszolgáló és pultos

munkakörbe.

Pozíció leírás:

Budán működő étterembe keresünk szakképzett tapasztalt felszolgálót.

Feladatok:

  • éttermi terítéshez és rendezvényekhez való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
  • étlapok ismerete, ajánlása a vendégeknek
  • vendégek fogadása, kiszolgálása belső térben és teraszon
  • pultok, vitrinek, italhűtők feltöltésében segítség

Elvárások:

  • mosolygós, vidám személyiség, vendég centrikus gondolkodás
  • középfokú szakképesítés
  • min. 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • pontos, precíz munka végzés.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre. várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol