www.cvonline.hu

Felszolgáló diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 881264

Feladatok:

  • Fogadótér előkészítése, asztalok megterítése,
  • Érkező vendégek üdvözlése, helybiztosítás számukra,
  • Vendégek készséges kiszolgálása,
  • Terítékek leszedése, asztalok rendbetétele.

Elvárások:

  • AKTÍV NAPPALI tagozatos tanulmányok,
  • Idegen nyelvtudás,
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek,
  • Ápolt megjelenés, mosolygós, kedves személyiség, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Alkalomhoz illő, megfelelő ruházat:
  • férfiaknak: elegáns fekete cipő, fekete szövetnadrág, hosszú ujjú fehér ing (alatta fehér póló) fekete nyakkendő,
  • nőknek: elegáns fekete cipő, fekete szövetnadrág vagy szoknya, hosszú ujjú fehér ing, fekete blézer (nadrág vagy szoknya kosztüm).

Előny:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Bér: bruttó 893 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkaidő és helyszín:
  • 2014.11.21. péntek 16:45-24:00/01:00-ig,
  • Papp László Budapest Sportaréna.

Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen WAIT-01.