Felszolgáló, Bártender, Éttermi Rezervációs Munkatárs, Szakács

  • A hirdetés 621 napja lejárt

Szállodai pozíciók

A Buddha-Bar Hotel***** fiatal, dinamikus csapata, illetve hamarosan a szállodában nyíló libanoni éttermünk hosszú távra keres elkötelezett, lelkes, ambiciózus munkatársakat azonnali kezdéssel a következő pozíciókba:

Felszolgáló
Bártender
Éttermi rezervációs munkatárs
Szakács (éjszakás, reggeliztető, demi chef, chef de partie)

Feltételek:

  • Releváns tapasztalat az adott pozícióban (4/5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Folyékony angolnyelv-tudás (egyéb nyelvek ismerete előny)
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés
  • Átlag feletti kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, barátságos természet
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Hosszú-távú, biztos munkahely
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Változatos szakmai feladatok

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...