www.cvonline.hu

Felszolgáló / Bàrmixer - Barista

  • Az állásajánlat lejárt.

A Bodeni- partjához, Dél-Németország leggazdagabb régiójában, közvetlenül a svájci határnál, és mindössze 30 percre Ausztriától, az alábbi feltételekkel felszolgálót keresünk.

Feladatai:

  • ételek és italok felszolgálása
  • vendégek fogadása
  • rendezvényekre való felkészülés
  • Bártender esetében: gyors, pontos kiszolgálás. Koktélok készítése.

Elvárások:

  • szakmai tapasztalat / Vendéglátós végzettség előny
  • jó /beszélt/ német nyelvtudás
  • ápolt megjelenés
  • felelősség
  • megbízhatóság

Munkavégzés heti 6 napban.

Amit kínálunk:

  • versenyképes német fizetés
  • német standart borravaló
  • karrier lehetőség
  • hosszútávú munkavégzés
  • kiváló csapatmunka
  • exkluzív környezet
  • fizetés 1100-1300 netto/ ho +tip (kb 50-250/het)

2011. május 1-jétől  lehetőséged van élni és dolgozni Németországban. Mi segítünk, hogy megtaláld a számodra ideális lakókörnyezetet, illetve vállaljuk az ezzel járó papírmunkát és a hivatalos ügyek intézését. Támogatunk minden elképzelésedben, bizalommal fordulhatsz hozzánk minden kérdéssel, kéréssel kapcsolatban. Ha felkeltettük az érdeklődésed, kérjük, hogy küldd el fényképes önéletrajzod magyar es  német nyelven az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Dél-Németország
Kategória Külföldi munka, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió Külföld