www.cvonline.hu

FELSZOLGÁLÓ (6620)

  • A hirdetés 793 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára pályakezdő munkatársakat keresünk – Siófokra és környékére - az alábbi munkakörbe:
FELSZOLGÁLÓ

Elvárások
•szakképzettségét nappali tagozaton szerezte
•első szakképesítés
•a szakképesítést az elmúlt 2 évben szerezte
•25. életévét még nem töltötte be, pályakezdő

Ami kínálunk:
•Versenyképes bérezés
•Barista és bármixer képzés
•Igény esetén külföldi munkára felkészítő tréning

Bérezés: megegyezés szerint

Munka várható kezdése: akár azonnal

Munkavégzés helye: Siófok és környéke

Szálláslehetőséget biztosítunk, nem csak környékbeliek jelentkezését várjuk!

Pályázat benyújtásának módja:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni hétköznapokon a 88/560-362 telefonszámon lehet, vagy személyesen irodánkban Veszprém, Szeglethy u. 1. szám alatt. (Belvárosi Üzletház 2. em.)

Helyek Somogy
Kategória -
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...