www.cvonline.hu

Felszolgáló – Győr

  • A hirdetés 303 napja lejárt

 Ibis GYŐR
 Felszolgáló

KERESETT
SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS
ELVÁRT KÉSZSÉGEK
Kiemelkedő vendég , szervíz és minőségközpontú gondolkodás
dinamikus munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK
Reggeliztetési munka kis barátságos szállodában
Fiatalos és  dinamikus munkakörnyezet Összetartó, szívélyes, vendégszerető csapat
Fejlődési lehetőség

FELADATOK
Az ibis munkavállaló elkötelezett a munkája iránt és folyamatosan törekszik arra, hogy eleget tegyen a vendégek igényeinek, meghaladja a vendégek elvárásait. Büszke a márkára és annak sajátosságaira, amelyek az egyszerűség, a korszerűség és a jó közérzet.

A Győr belvárosában található 96 szobás szállodába keresünk felszolgáló munkatársat, akinek elsődlegesen a reggeliztetésben való aktív részvétel a feladata.

EGYÉB ELVÁRÁSOK
Angol nyelv legalább középfokú ismerete
Szállodai tapasztalat
MS Office alkalmazások, Opera,
Csapatban való munka szeretete

NAGY JÚLIA
Talent&Culture Development Manager of ECO Brands HU&SK Jelentkezés 2016. szeptember 29-ig  a lenti email címen.

Helyek Győr
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol