www.cvonline.hu

Felszolgáló – Budapest

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Felszolgáló

 Budapesti 4-5 csillagos szállodákba, éttermekbe, rendezvényekre keresünk szakképzett, gyakorlattal rendelkező és pályakezdő felszolgálókat. További karrierlehetőség folyami, tengeri luxushajókon.

Munka leírása:

  • Felszolgáló alkalmi munkák

Elvárások:

  • felszolgáló szakképzettség
  • felszolgáló szakmai gyakorlat
  • ápoltság
  • a szakma szeretete

Amit ajánlunk:

  • fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények
  • alkalmi munkák - folyamatos jelleggel

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Kocsi Viktóriánál, az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Régió Budapest, Pest