www.cvonline.hu

Felszolgáló – Budapest

  • A hirdetés 549 napja lejárt

Felszolgáló

Budapesti 4-5 csillagos szállodákba, éttermekbe, rendezvényekre keresünk szakképzett, gyakorlattal rendelkező és pályakezdő felszolgálókat. További karrierlehetőség folyami, tengeri luxushajókon.

Munka leírása:

  • Felszolgáló alkalmi munkák

Elvárások:

  • felszolgáló szakképzettség
  • felszolgáló szakmai gyakorlat
  • ápoltság
  • a szakma szeretete

Amit ajánlunk:

  • fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények
  • alkalmi munkák - folyamatos jelleggel

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Kocsi Viktóriánál, az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...