www.cvonline.hu

Felszámolóbiztos

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Pályázati felhívás

felszámolóbiztosi

pozíció betöltésére

Budapesti cég felszámolóbiztosi pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • Felszámolási eljárások lefolytatása
  • Felszámolási vagyon értékesítése
  • Vagyonfelosztási javaslat elkészítése
  • Felszámolás alatti cégek követeléseinek kezelése
  • Munkáltatói jogok gyakorlása az eljárás alá vont társaságoknál
  • Közbenső és záró felszámolási mérlegek és jelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, ill. az ügyfelekkel

Szakmai elvárások:

  • közgazdasági felsőfokú végzettség, valamint
  • felszámolási- és vagyonfelügyeleti szakirányú szakképzettség (2015. tavaszán végzők jelentkezését is várjuk)

Előny:

  • pénzügyi szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat
  • felszámolói szakirányú területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pénzügyi szakirányú ismeretek
  • azonnali munkakezdés

Egyéb elvárások:

  • Önállóság
  • Talpraesettség
  • Szorgalmas munkavégzés

Juttatások:

  • Pénzügyi területen szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelt, versenyképes fizetés
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, motivációs lelvéllel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő