www.cvonline.hu

Felszámolóbiztos

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Pályázati felhívás felszámolóbiztosi pozíció betöltésére

Budapesti cég

felszámolóbiztosi

pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • Felszámolási eljárások teljes körű lefolytatása
  • Felszámolás alatti cégek követeléseinek kezelése
  • Felszámolási vagyon értékesítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, az ügyfelekkel, illetve a hitelezőkkel
  • Munkáltatói jogok gyakorlása az eljárás alá vont társaságoknál
  • Vagyonfelosztási javaslat, valamint felszámolási mérlegek és jelentések elkészítése

Szakmai elvárások:

  • közgazdasági/jogi felsőfokú végzettség, valamint
  • felszámolási- és vagyonfelügyeleti szakirányú szakképzettség
  • Kétévente kötelező szakmai továbbképzésen való részvétel igazolása („licence” megléte)

Előny:

  • pénzügyi szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat
  • pénzügyi szakirányú ismeretek

Egyéb elvárások:

  • Önállóság
  • Talpraesettség
  • Határozottság
  • Proaktivitás
  • Csapatmunka

Juttatások:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelt, versenyképes fizetés
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő