www.cvonline.hu

Felszámolóbiztos

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Pályázati felhívás

felszámolóbiztosi pozíció

betöltésére

Budapesti cég felszámoló biztosi pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • Felszámolási eljárások lefolytatása
  • Felszámolási vagyon értékesítése
  • Vagyonfelosztási javaslat elkészítése
  • Felszámolás alatti cégek követeléseinek kezelése
  • Munkáltatói jogok gyakorlása az eljárás alá vont társaságoknál
  • Az eljárás alatti  felszámolási mérlegek és jelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, ill. az ügyfelekkel

Szakmai elvárások:

  • jogi/közgazdasági felsőfokú végzettség
  • felszámolási- és vagyonfelügyeleti szakirányú szakképzettség
  • legalább 3 év felszámolóbiztosi szakmai tapasztalat
  • pénzügyi szakirányú ismeretek

Előny:

  • pénzügyi szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • Önállóság
  • Talpraesettség
  • Szorgalmas munkavégzés

Juttatások:

  • Pénzügyi területen szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk.

Budapest, 2016. január 11.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő