www.cvonline.hu

Felszámoló biztos

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Pályázati felhívás

felszámoló biztosi

pozíció betöltésére

Budapesti cég felszámoló biztosi pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • Felszámolási eljárások lefolytatása
  • Felszámolási vagyon értékesítése
  • Vagyonfelosztási javaslat elkészítése
  • Felszámolás alatti cégek követeléseinek kezelése
  • Munkáltatói jogok gyakorlása az eljárás alá vont társaságoknál
  • Közbenső és záró felszámolási mérlegek és jelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, ill. az ügyfelekkel

Szakmai elvárások:

  • jogi/közgazdasági felsőfokú végzettség, valamint
  • felszámolási- és vagyonfelügyeleti szakirányú szakképzettség (2015. tavaszán végzők jelentkezését is várjuk)

Előny:

  • felszámolói szakirányú területen szerzett szakmai tapasztalat
  • pénzügyi szakirányú ismeretek
  • pénzügyi szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • Önállóság
  • Talpraesettség
  • Szorgalmas munkavégzés

Juttatások:

  • Pénzügyi területen szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő