www.cvonline.hu

Felszámoló asszisztens

  • A hirdetés 876 napja lejárt

Pályázati felhívás

felszámoló asszisztensi

pozíció betöltésére

Budapesti cég felszámoló asszisztensi pozícióra pályázatot hirdet:

Feladatok:

  • Felszámolási eljárások koordinálása
  • Felszámolási vagyon értékesítésének támogatása
  • Hitelezői igények kezelése
  • Vagyonfelosztási javaslat a felszámoló részére
  • Felszámolás alatt álló társaságok követeléseinek kezelésében történő közreműködés
  • Közbenső és záró felszámolási mérlegek és jelentések előterjesztése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, ill. az ügyfelekkel
  • Felszámoló biztos munkájának támogatása
  • Nyilvántartások, kimutatások készítése
  • Felszámoláshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Szakmai elvárások:

  • jogi/közgazdasági felsőfokú végzettség

Előny:

  • felszámoló asszisztensi végzettség
  • felszámolói szakirányú területen szerzett szakmai tapasztalat

Egyéb elvárások:

  • Önállóság
  • Talpraesettség
  • Szorgalmas munkavégzés
  • Nyitottság

Juttatások:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzés, továbbtanulás támogatása
  • Versenyképes fizetés
  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő