Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Felsővezetői titkársági asszisztens

Feladatok:

 Az OTP Bank pályázatot hirdet

Vezérigazgató-helyettesi

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A vezérigazgató-helyettes titkárságán, a titkársági és adminisztratív feladatok ellátása
  • A vezető munkájának teljes körű támogatása
  • Általános és személyes asszisztencia
  • Magyar és angol nyelvű levelezés
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel, s az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, határidők nyomon követése
  • Bejövő / kimenő posta és telefonhívások kezelése
  • Értekezletek és tárgyalások szervezése, catering
  • Házi pénztár kezelése, számlák elszámolása
  • Rendezvények, utazások szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Felsővezető mellett szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kiváló szervezőkészség
  • Határozott fellépés
  • Jó stressztűrő képesség
  • Segítőkész, támogató hozzáállás
  • Igényes megjelenés

Jelentkezési határidő: 2015. október 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő