Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Felsővezetői gépkocsivezető

Feladatok:

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Felsővezető mellett sofőri szolgáltatás biztosítása
  • Irodán kívüli napi ügyintézés, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Gépjármű nyilvántartás vezetése
  • Gépjárművek karbantartásának ügyintézése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Jó helyismeret Budapesten
  • Kiváló tájékozódási képesség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás
  • Alkalmazkodó képesség
  • Feddhetetlen előélet
  • Referencia benyújtása

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését - kérjük, kattintson a "Jelentkezés" gombra és 2016. augusztus 27-ig adja le jelentkezését.

Akit keresünk:

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő