www.cvonline.hu

Felsővezetői asszisztens

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:KKV Disztribúciós Igazgatóság

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű támogatás nyújtása a KKV Disztribúció vezetőjének, napi munkavégzésének segítése, információáramlás biztosítása, titkársági feladatok ellátása.
  • Együttműködés, támogatás nyújtása KKV Régióvezetők és KKV klasztervezetők részére.
  • Határidők pontos figyelemmel kísérése
  • Szakmai anyagokkal kapcsolatos összefoglalók, feljegyzések és prezentációk készítése
  • Ad-hoc és rendszeres jelentések készítése
  •  Az iroda levelezésének, iratainak naprakész nyilvántartása
  • Reprezentációs programok szervezése, lebonyolítása
  • megbeszélések szervezése
  • levelek, faxok, memorandumok gépelése, kimenő-bejövő levelek iktatása
  • az iroda folyamatos munkavégzéséhez szükséges irodaszerek, ellátmányok megrendelése
  • az irodai gépek, berendezések állapotának ellenőrzése, szükséges javításuk, karbantartásuk elvégezetése
  • ügyfelek, vendégek fogadása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakképesítés/végzettség
  • felsővezetői asszisztensi munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • irodai alkalmazások emelt szintű ismerete
  • dinamizmus
  • asszertivitás
  • eredményorientáltság
  • precizitás, önállóság, diszkréció
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfél-orientáltság

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes )

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol