www.cvonline.hu

Felsővezetői-Asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.24.
Jelentkezési határidő: 2017.03.03.

Pozíció leírása / Job description

Partnercégünkhöz, egy évtizedek óta működő, stabil gazdálkodású és folyamatos növekedésben lévő társasághoz keresünk Felsővezetői-Asszisztenst.

Feladatok:

- Vezérigazgató személyi asszisztensi feladatainak ellátása
- Menedzsment munkájának adminisztratív támogatása
- Kapcsolattartás munkatársakkal, tagszervezetekkel, külső ügyfelekkel
- Az iroda mindennapi működésének biztosítása (tárgyalók és irodai környezet)
- Rendezvények szervezése és lebonyolítása
- Projektekben való részvétel

Elvárások:

- több éves releváns munkatapasztalat vezetői asszisztensként
- protokolláris viselkedés
- kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
- pontosság, alaposság
- önálló és felelősségteljes munkavégzés
- középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- önálló, felelősségteljes munkakör
- központi elhelyezkedés
- változatos feladatok
- versenyképes juttatási csomag, bónusz és cafeteria

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -