www.cvonline.hu

Felsővezetői Asszisztens (Budapest)

  • A hirdetés 966 napja lejárt

Pénzintézet új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Felsővezetői Asszisztens
(Budapest)

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • felsővezető munkájának támogatása,
  • a vezető napirendjének koordinálása,
  • telefon- és naptárkezelés,
  • vendégek, látogatók fogadása,
  • beérkező és kimenő iratok, elektronikus dokumentumok kezelése,
  • programszervezés,
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • azonos munkakörben 2-3 éves szakmai gyakorlatot szerzett,
  • együttműködési készség, rugalmasság, megbízhatóság jellemzi,
  • munkavégzése hatékony, precíz és igényes,
  • szervezőkészsége kiváló,
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • az MS Office magas szintű felhasználója,
  • angol nyelvtudása legalább társalgási szintű, és képes azt szóban és írásban is használni.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában a megpályázni kívánt pozíció pontos megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2014. július 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő