www.cvonline.hu

Felsővezető

  • A hirdetés 273 napja lejárt

 Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, Magyarországon több telephellyel rendelkező élelmiszeripari termékeket előállító vállalkozáshoz keresünk munkatársat

felsővezetői

pozícióba.

Feladatok:

  • A társasághoz tartozó üzem(ek) komplex irányítása
  • A termékek gyártásával kapcsolatos termelési, szervezési, gyártási és üzemeltetési feladatok irányítása, az erőforrások optimális felhasználásának biztosítása.
  • A cég kereskedelmi stratégiájának újragondolása és megvalósítása, új hazai és export piacok felkutatása, partnerek megszerzése, kapcsolattartás meglévő kiemelt partnerekkel,  kereskedelmi tárgyalások lefolytatása kiemelt partnerekkel
  • Termelési,  értékesítési, eredmény terv elkészítése, illetve a tervek alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése;
  • Új üzleti megoldások kidolgozása és kivitelezése;
  • Riportolás a tulajdonosok felé

 Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Széleskörű irányítási, szervezési, kereskedelmi területen szerzett legalább 2 éves gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Proaktív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás;
  • Pontos, és megbízható, határozott kiállású döntésképes személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Élelmiszeripari termékek, gyártásában,  értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Meglévő, aktív kereskedelmi kapcsolatrendszer
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói ismeret

  A fényképes önéletrajzot munkabérigény megjelölésével az alábbi email címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő