www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

 A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vasúti felsővezeték rendszer fenntartási, felújítási, bővítési, átépítési munkáinak elvégzése
  • A felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.
  • Külső szakemberek által végzendő munkák esetén a felsővezetéki berendezés közelében önállóan szakmai felügyeleti, biztonsági őri feladatokat lát el.
  • A felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat.
  • A munkálatok során előkészíti a felsővezetéki szerelvényeket, elvégzi azok szükség szerinti műhelyi gyártását, javítását, felújítását.
  • Tervezett illetve rendkívüli vonalbejárások során felméri a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét, megteszi a szükséges intézkedéseket.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi, villamos vagy vasipari szakképzettség)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • vasúti felsővezeték, vagy nagyfeszültségű energia ellátó rendszerek építésében, karbantartásában szerzett gyakorlat

Munkavégzési helye:

  • Solymár
  • Érd
  • Tatabánya
  • Nagyszentjános
  • Hatvan
  • Szajol
  • Cegléd

Jelentkezési határidő: 2014. április 27.

Szakmai önéletrajz küldése a választott munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Győr-Moson-Sopron
Heves
Komárom-Esztergom
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő