www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő (Zalaszentiván, Celldömölk, Veszprém)

  • A hirdetés 26 napja lejárt

A MÁV Zrt.

munkatársakat keres

Felsővezeték szerelő
(Zalaszentiván, Celldömölk, Veszprém)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vasúti felsővezeték rendszer fenntartási, felújítási, bővítési, átépítési munkáinak elvégzése
  • A felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket
  • Külső szakemberek által végzendő munkák esetén a felsővezetéki berendezés közelében önállóan szakmai felügyeleti, biztonsági őri feladatokat lát el
  • A felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat
  • Tervezett illetve rendkívüli vonalbejárások során felméri a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét, megteszi a szükséges intézkedéseket

Elvárásaink:

  • középfokú állami iskolai végzettség, villamos vagy lakatos szakképzettség
  • a gyakornoki időszak alatt megszerezni - munkabér folyósítása mellett - a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a hatósági vizsgával záruló tanfolyamon
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • vasúti felsővezeték vagy nagyfeszültségű energia ellátó rendszerek építésében, karbantartásában szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Zalaszentiván, Celldömölk, Veszprém

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, a munkakör és munkavégzési hely megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Zala (Zalaszentiván, 8921 Magyarország)
Celldömölk
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő