www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő (Veszprém)

  • A hirdetés 638 napja lejárt

A MÁV Magyar Államvasutak Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság

 Területi Igazgatóság Szombathely szervezete

munkatársakat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vasúti felsővezeték rendszer fenntartási, felújítási, bővítési, átépítési munkáinak elvégzése.
  • A felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.
  • Külső szakemberek által végzendő munkák esetén a felsővezetéki berendezés közelében önállóan szakmai felügyeleti, biztonsági őri feladatokat lát el.
  • A felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat.
  • A munkálatok során előkészíti a felsővezetéki szerelvényeket, elvégzi azok szükség szerinti műhelyi gyártását, javítását, felújítását.
  • Tervezett illetve rendkívüli vonalbejárások során felméri a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét, megteszi a szükséges intézkedéseket.

Elvárásaink:

  • középfokú állami iskolai végzettség, érettségi és villamos vagy lakatos szakképzettség,
  • a gyakornoki időszak alatt megszerezni - munkabér folyósítása mellett - a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a hatósági vizsgával záruló tanfolyamon
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • vasúti felsővezeték, vagy nagyfeszültségű energia ellátó rendszerek építésében, karbantartásában szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal, a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő