www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő - vasúti járművezető (Siófok)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Siófok, Somogy
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Felsővezeték szerelő-vasúti járművezető

Helység
Siófok
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasúti villamos vontatás 25 kV-os felsővezetéki berendezéseire vonatkozó karbantartási feladatokat lát el
  • a felsővezetéki rendszer illetve annak szerkezeti elemei meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket
  • a felsővezetéki berendezés közelében idegen fél által végzendő munkafolyamatok esetén önállóan felügyeleti tevékenységet lát el
  • a felsővezeték rendszeren feszültségmentesítési részműveleteket végez, felügyeleti tevékenységet lát
  • a felsővezeték rendszer felújítási, bővítési, átépítési munkái során részfeladatokat végez

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség - villamosipari vagy vasipari szakképesítés villamos felsővezeték szerelő tanfolyam, vagy vasúti vontatási hálózatszerelő tanfolyam
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafetéra
  • utazási kedvezmény

2017.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Szokolainé Horváth Tünde 1/515-2355 / 05/23-55

Várjuk jelentkezését!

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő