www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő (Solymár)

  • A hirdetés 1178 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság szervezete munkatársat keres

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • A vasúti felsővezeték rendszer fenntartási, felújítási, bővítési, átépítési munkáinak elvégzése
  • A felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a  helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.
  • Külső szakemberek által végzendő munkák esetén a felsővezetéki berendezés közelében önállóan szakmai felügyeleti, biztonsági őri feladatokat lát el.
  • A felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat.
  • A munkálatok során előkészíti a felsővezetéki szerelvényeket, elvégzi azok szükség szerinti műhelyi gyártását, javítását, felújítását.
  • Tervezett illetve rendkívüli vonalbejárások során felméri a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét, megteszi a szükséges intézkedéseket.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (villamos vagy vasipari szakképzettség)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • vasúti felsővezeték, vagy nagyfeszültségű energia ellátó rendszerek építésében, karbantartásában szerzett gyakorlat
  • érettségi bizonyítvány

Munkavégzés helye: Solymár

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 21.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő