www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő (Sárbogárd)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Sárbogárd, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Felsővezeték szerelő

Helység
Sárbogárd
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasúti felsővezeték rendszer fenntartási, felújítási, bővítési, átépítési munkáinak elvégzése
  • a felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket
  • a felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú végzettség (villamos vagy vasipari szakképzettség)
  • orvosi alkalmasság
  • B kat. jogosítvány

Előnyt jelent

  • középfokú állami iskolai végzettség-érettségi

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafetéria
  • utazási kedvezmény

2017.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Szokolainé Horváth Tünde 1/515-2355 / 05/23-55

Várjuk jelentkezését!

Helyek Sárbogárd
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű