www.cvonline.hu

Felsővezeték szerelő (Mezőtúr, Békéscsaba, Kiskunhalas)

  • A hirdetés 963 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság szervezete munkatársat keres

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • A vasúti felsővezeték rendszer fenntartási, felújítási, bővítési, átépítési munkáinak elvégzése
  • A felsővezeték rendszer, szerkezeti elemeinek meghibásodása, üzemzavara esetén elvégzi a  helyreállításhoz, üzemzavar elhárításhoz szükséges tevékenységeket.
  • Külső szakemberek által végzendő munkák esetén a felsővezetéki berendezés közelében önállóan szakmai felügyeleti, biztonsági őri feladatokat lát el.
  • A felsővezeték rendszeren végrehajtja a feszültségmentesítéseket és a kapcsolódó vágányzárakat.
  • A munkálatok során előkészíti a felsővezetéki szerelvényeket, elvégzi azok szükség szerinti műhelyi gyártását, javítását, felújítását.
  • Tervezett illetve rendkívüli vonalbejárások során felméri a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét, megteszi a szükséges intézkedéseket.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (villamos vagy vasipari szakképzettség)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • vasúti felsővezeték, vagy nagyfeszültségű energia ellátó rendszerek építésében,  karbantartásában szerzett gyakorlat
  • érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Mezőtúr, Békéscsaba, Kiskunhalas

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 08.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése a választott munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő