www.cvonline.hu

Felrakó/leszedő betanított munka

  • A hirdetés 265 napja lejárt

Betanított fizikai munkára, felrakó/leszedő munkakörbe keresünk kollégákat, Jászárokszállási munkahelyre.

Munkarend: három műszak, napi 8 óra.

Feladatok:
  • A festésre előkészített munkadarabok felhelyezése,
  • a munkadarabok csiszolása,
  • a függesztő elemek rendben tartása,
  • a munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • szakmunkás végzettség bármilyen területen,
  • tanulási képesség
Juttatások:
  • Bejelentett, határozatlan időre szóló munkalehetőség
  • Órabér+pótlékok+cafetéria+utazási költség térítése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, a E-mail cím megjelenítése e-mailcímen.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -