www.cvonline.hu

Felnőttképzés – Szakmai vezető

  • A hirdetés 118 napja lejárt

Felnőttképzési tevékenységgel foglalkozó debreceni egyesület keres munkatársat SZAKMAI VEZETŐ munkakörbe!

A következő feladatok várnak Rád:

  • képzésszervezés
  • kapcsolattartás a megbízókkal, trénerekkel
  • képzés dokumentálási folyamatainak ellátása
  • hatósági engedélyeztetési folyamatok segítése

Amit elvárunk:

  • andragógus egyetemi/főiskolai végzettség vagy pedagógiai végzettség és öt év felnőttképzésben szerzett tapasztalat;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • önállóság;
  • jó kommunikációs készség
  • együttműködés és csapatmunka
  • innovatív szemlélet
  • számítógépes ismeretek: Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés
  • kihívások
  • stabil, hosszú távú munkavégzés
  • sokrétű feladatok
  • pályakezdőként is jelentkezhetsz

Jelentkezz hozzánk a lenti e-mail címen! Kérjük küldj fényképes önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettségeket igazoló dokumentumokat! Jelentkezési határidő: 2016. november 30.

Helyek Debrecen
Kategória Oktatás / Képzés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő