www.cvonline.hu

Felfutástervezés- és koordináció

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.21.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari vállalat. Folyamatos bővülésének köszönhetően logisztikai területre az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

- Komplex logisztikai folyamatok és eljárások önálló kialakítása, dokumentálása, folyamatos optimalizálása és megvalósítása
- Projektkoordináció, felfutás- és változásmanagement tervezése és végrehajtása, figyelembe véve a tervezési előírásokat, irányelveket
- Logisztikai folyamatok és a folyamatokhoz szükséges IT rendszerek konszernen belüli egyeztetése, illetve az ezekhez kapcsolódó döntést előkészítő anyagok kidolgozása és leegyeztetése
- Részvétel, képviselet döntéshozó körökben
- A felfutás szakaszainak teljes körű tervezése a nullszéria, termelési tesztek, termelésátállás során, logisztikai oldalról

Elvárások:

- Lezárt felsőfokú tanulmányok műszaki vagy gazdasági területen
- Ideális esetben műszaki termékdokumentáció (darabjegyzék) ismerete autóipari területen
- Gyártó területen szerzett tapasztalat termékfelfutás- és változás kapcsán
- Jó német nyelvtudás írásban és szóban
- Érdeklődés műszaki összefüggések iránt, ezek strukturált dokumentációja IT rendszerekben
- Magas szintű elkötelezettség, kiváló kommunikációs készség
- Analitikus és strukturált gondolkodás

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -