www.cvonline.hu

Felelős szerkesztő

  • A hirdetés 311 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Feladatok:
  • Kiadványaink készítésének teljeskörű koordinálása
  • Tartalom szerkesztése, előállítása
  • Szerzők felkutatása, kapcsolattartás külsős újságírókkal, tartalomszolgáltatókkal
  • Szakmai partnerek felkutatása és kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat nyomtatott magazin kiadás területén
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Fejlett íráskészség, kiváló helyesírás
  • Precizitás, megbízható munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő készség
Előny:
  • Ingatlan és/vagy munkaerő piac ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Saját gépkocsi
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttér

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk

Helyek Dunakeszi
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő