www.cvonline.hu

FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐ (PROJEKT VEZETŐ)

  • A hirdetés 951 napja lejárt

 A Techno-csek Kft. (épületgépészeti kivitelezés) keresi szakértői csapatába új munkatársait a következő munkakörben:

FELELŐS MŰSZAKI VEZETŐK (PROJEKT VEZETŐK)

magyarországi és németországi helyszínekre

Feladatok:

  • A kivitelezési folyamat tervezése, vezetése, irányítása, ellenőrzése, műszaki és anyagi felügyelete a Társaság gazdasági érdekeinek megfelelően
  • a cég érdekeinek képviselete a megrendelő és a vállalkozók felé
  • a projekt teljes ideje alatt felmérés, ütemezés, stáb felállítása
  • a beosztottak munkájának irányítása, ellenőrzése, számonkérése
  • a kiadott önköltségi és alvállalkozói költségvetés alapján a kivitelezési stratégia, határok megállapítása
  • alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, majd a kiválasztott vállalkozókkal szerződéskötés
  • a fő berendezések versenyeztetése, műszaki felülvizsgálata, kiértékelése, jóváhagyatása
  • anyagrendelés tervezése, rendelése, anyagigény vizsgálata, a leszállított, beépített anyagok esetenkénti mennyiségi, minőségi ellenőrzése, számlák ellenőrzése
  • az építési terület bejárása (munkavédelem, raktár, munkahelyi rend ellenőrzése)
  • az elvégzett szerelési munka ellenőrzése, nyomon követése (minőség, létszám)
  • a megrendelő felé teljesítés igazolások összeállítása, időbeni leadása
  • átadási folyamatok lebonyolítása (gáz, kémény)
  • megvalósulási dokumentáció összeállítása, kiadása, az elkészült létesítmény rendszereinek átadása
  • pótmunka költségvetés elkészítése, kiadása
  • a kivitelezési munka pénzügyi lezárása, budget véglegesítése

Elvárások:

  • felsőfokú épületgépészeti végzettség
  • a munkavégzés helyszínétől függően német/angol nyelvtudás
  • minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Autocad valamint szükséges előírások, jogszabályok, alkalmazott technológiák ismerete
  • önállóság, jó kommunikációs, problémamegoldó és döntési képesség

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Magyarország, Németország

A jelentkezés módja:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát valamint jelölje még fizetéssel kapcsolatos elvárását.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség