www.cvonline.hu

Felelős külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 443 napja lejárt

A Billerbeck Budapest Kft. (1151 Budapest, Szántóföld u. 2/b.) azonnali belépéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat exportjának szervezése, lebonyolítása
  • Értékesítési igazgató munkájának segítése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új partnerek, lehetséges piacok felkutatása
  • Új partnerekkel való megállapodások előkészítése
  • Készáruk importjának szervezése, lebonyolítása
  • A felügyelete alatt lévő területek raktárkészletének karbantartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (lehetőleg felsőfokú)
  • Angol és német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatának elsajátítása
  • 5 év szakmai gyakorlat
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs, illetve konfliktuskezelő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • ProAlpha vállalatirányítási rendszer használatának ismerete
  • Textilipari munkakörnyezetben szerzett jártasság
  • Vámügyintézői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Választható béren kívüli juttatások
  • Versenyképes bérezés

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő