www.cvonline.hu

Feldolgozó üzemi tervező, CNC programozó

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1047724

Multinacionális vegyipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat, sajóbábonyi munkahelyre!
Feladatok:

  • CNC formavágó gépek, stancoló vágógépek működtetéséhez vágási programok tervezése,
  • szerszámok tervezése,
  • megírt programok gyakorlati próbája a vágógépeken,
  • termelési adminisztrációs feladatok végzése,

Elvárások:
  • középfokú iskolai, szakmai képesítés,
  • AutoCad, CAD/CAM elméleti ismeret és gyakorlati tapasztalat,
  • műszaki rajz ismeret,
  • komplex térlátás,
  • precíz, pontos munkavégzés,

Juttatások:
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • magasabb szintű iskolai végzettség, és/vagy szakmai képesítés,
  • CNC gép programozási ismeret, és gépkezelési tapasztalat,
  • csomagolástechnikai ismeret,
  • targoncavezetői jogosítvány.

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Sajóbábony