www.cvonline.hu

Feldolgozó Technikus

  • A hirdetés 605 napja lejárt

A GlaxoSmithKline a világ egyik vezető gyógyszer és vakcina gyártója. Élen jár a  fertőzések, a központi idegrendszeri, a légúti betegségek elleni gyógyszerek, valamint védőoltások fejlesztésében, előállításában. Jelentős szerepet vállal a fejlődő világot sújtó fertőző betegségek (AIDS, malaria, elephantiasis) felszámolásában.  A gödöllői gyárban tetanusz  és diftéria (torokgyík elleni) védőoltások hatóanyagainak előállítása folyik. 2007-től Gödöllőről, a világ egyik legkorszerűbb oltóanyagtermelő bázisáról látjuk el a világot tetanusz-, diftéria antigénekkel.

Terméktisztítási és aszeptikus részlegbe

Feladatok:

  • Ipari mértékű fehérjetisztítási műveletek (koncentrálás, kicsapás, centrifugálás, dialízis, bulk készítés) végrehajtása a gyártási előiratok betartásával
  • A bulk oldat steril szűrése és dozírozása aszeptikus területen
  • A gyártásdokumentáció időben történő pontos és precíz vezetése
  • A gyártáshoz kapcsolódó berendezések (ultraszűrők, centrifugák, mosó és gőzölő állomások, mérlegek, pH mérők) kezelése
  • Gyártásközi minőségellenőrzési minták levétele és az előírt tesztek elvégzése és dokumentálása (számítógépes rendszerekben is)

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (pl. vegyésztechnikus, mikrobiológiai technikus)
  • Fizikai munkavégzésre való alkalmasság (emelés, nagyméretű tartályok mozgatása)
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel) és Internet felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

·         Gyógyszeripari munkatapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelenthet.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő