FÉKRENDSZER SZOFTVER FEJLESZTŐ MÉRNÖK (FÉKRENDSZER TERVEZŐ MÉRNÖK)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 746670

Link megjelenítéseimages/editor/1334060438.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi fejlesztő központja további bővítéséhez keresünk számára szakembereket az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Fékvezérlők és egyéb biztonságkritikus szoftvertermékek különböző járművekre való illesztése
  • Szoftverstruktúra tervezés grafikus fejlesztőkörnyezetben meglévő SW modulok felhasználásával
  • Alternatív modellek készítése és azok összevetése
  • SW modulok implementálása
  • Szoros együttműködés a HW fejlesztőkkel és rendszertervezőkkel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy fizikusi végzettség
  • Programozási gyakorlat C nyelven
  • Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
  • Nemzetközi környezetbe való kooperációs készség
  • Utazási kedv
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • Járműipari tapasztalat
  • Tapasztalat grafikus szoftverfejlesztői környezetek területén
  • ASCET fejlesztői környezet, C++, UML technológiák ismerete
  • Tapasztalat valós idejű beágyazott rendszerek területén
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerte

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távra szóló munkahely

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FÉKRENDSZER SZOFTVER FEJLESZTŐ MÉRNÖK (FÉKRENDSZER TERVEZŐ MÉRNÖK), Budapest

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése