www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1025908
lejárt

Karrier az Audinál

Fékpadi vizsgálóeszközös mérnök a villamos hajtások területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Pozíciónk a vizsgálóeszközök területén biztosít Önnek továbbfejlődési lehetőséget és utat szakmai ambícióinak kibontakoztatásához.

Az Ön sikertörténete itt kezdődhet!

Feladatok

  • A gyártósorhoz kapcsolódó mérő- és ellenőrzőeszközök átvétele, felügyelete, adott esetben karbantartása
  • Mérési és ellenőrzési utasítások készítése, aktualizálása
  • Gyártási folyamatok elemzése, és azok folyamatos optimalizálása, fejlesztése
  • Munkatársak ellenőrzése, oktatása, fejlesztése
Elvárások

  • Gépészmérnök vagy üzemmérnök végzettség
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Szenzortechnikai ismeretek (felépítés, működés)
  • Gépipari ellenőrzési- és mérőeszközkezelési ismeretek
  • Középfokú német nyelvtudás írásban és szóban (illetve hajlandóság a további tanulásra)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Windows 7, Q-Stat, SAP)
  • Szakmai elhivatottság a mérések területén
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Előnyt jelent:

  • Villamos forgógépek ismerete
  • PLC-programozási ismeretek, C programnyelvismeret
  • CAN-ismeretek

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8873

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8271