Fekete mosogatót-raktárost keresünk Kistarcsára (HÉV vonalán) INTS/BK/004

  • A hirdetés 331 napja lejárt

Fekete mosogatót-raktárost keresünk Kistarcsára (HÉV vonalán)

INTS/BK/004

Feladatok:

Fekete mosogatás

Áru mozgatása a büfé és konyha között

Raktári munkák, pakolás, leltározás

Elvárások:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Általános iskolai végzettség

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8 órába, 2 műszakban (6:00-14:00; 14:00-22:00). A műszakokat előre egyeztetik.

Munkavégzés helye:

Kistarcsa (a HÉV Kistarcsa kórház megállójától 3 perc séta, a távolsági bérlet 86 %-át fizetjük)

Bérezés:

Alapbér + bónusz + pótlék + 6 000 Ft ajándékutalvány + mosószer és öblítő szer a munkaruha tisztításához.

Kezdés:

Azonnal, megegyezés szerint

Jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címen várjuk önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő