www.cvonline.hu

FEJTŐÜZEMI GÉPKEZELŐ – ÉLELMISZERIPARI CÉGNÉL – (6891)

  • A hirdetés 967 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Fejtőüzemi gépkezelő
- élelmiszeripari cégnél -

Elvárások:
•min. általános iskolai végzettség
•több műszakos munkarend vállalása

Előny:
•műszaki beállítottság
•gépkezelőként szerzett tapasztalat
•élelmiszeripari/műszaki/karbantartói végzettség
•targoncavezetői engedély

Feladatok:
•fejtősori gépek kezelése a higiéniai normák betartása mellett
•sori átállások, átszerelések végrehajtása
•karbantartás
•minőségügyi ellenőrzés
•vegyszeres takarítás, gépek tisztántartása

Amit kínálunk:
•hosszú távú munkalehetőség
•versenyképes bérek
•cafetéria

Megbízónk profilja: sörgyártás

Munkavégzés helye: Sopron

Munkaidő: 8 vagy 12 órás munkarend

Munkába állás időpontja: februári kezdés

Személyesen a soproni Pannon-Work irodában, 9400 Sopron, Csengery u. 14. Nyitva tartás: H-P 12.00-15.30
Telefonon: 36 70 943 47 67 –es számon Takács Katalinnál
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő